کاربرد پرایمر در عایق بندی

کاربرد پرایمر در عایق بندی

پرایمر ایزوگام برای ایجاد یک عایق کاری با کیفیت به کار برده می شود. قبل از نصب ایزوگام به منظور زیرسازی و ایجاد بستری مناسب از پرایمر ایزوگام استفاده می شود. این ماده به صورت خمیری و غلیظ می باشد و دارای چسبندگی مناسبی است که باعث شده است برای زیرسازی ایزوگام مناسب باشد.

رنگ این ماده اغلب سیاه و قهوه ای متمایل به سیاه است. پرایمر ایزوگام از ترکیب قیر و مواد معدنی حاصل می شود. حالت فیزیکی این ماده مایع است. این ماده مقاومت بالایی در برابر رطوبت و آب ایجاد می کند. پرایمر مانع از ایجاد آسیب به محیط زیست می گردد. همچنین مقاومت بسیار خوبی در برابر اسیدها و بازها از خود نشان می دهد. ویژگی مثبت دیگری که پرایمر ایزوگام دارد این است که قابلیت اشتعال ندارد و می توان از آن در هر دمایی استفاده کرد.

نحوه استفاده از پرایمر

می توان از این ماده برای ایجاد بهترین ایزوگام و عایق کاری استفاده کرد. برای استفاده از این ماده لازم است که آن را رقیق کنید. رقیق کردن پرایمر ایزوگام با استفاده از آب و بنزین صورت می گیرد. همچنین امکان استفاده از آن به صورت خالص نیز وجود دارد.

کاربرد پرایمر

پرایمر به حذف آلودگی های روی سطح کار کمک می کند و سبب می شود چسبندگی ایزوگام راحت تر انجام گیرد.

از این ماده می توان برای عایق کردن پشت بام، دیوار‌ ها، استخر، سرویس بهداشتی و غیره استفاده کرد.

پرایمر چسبندگی ایزوگام را افزایش می دهد.

همچنین به بتن هایی که در معرض سولفات قرار گرفته اند، کمک می کند.

می توان از این ماده به عنوان آسفالت سرد استفاده کرد.

توجه!

پرایمر پس از خشک شدن بسیار سخت می شود و در صورت تماس با دست جدا کردن آن کاری دشوار است، بنابراین از تماس مستقیم با آن قبل از خشک شدن خودداری نمایید.

ایزوبام دلیجان با سال ها تجربه در نصب ایزوگام و ایزولاسیون به شما کمک می کند که پوششی کاملا عایق و با کیفیت برای محل مورد نظر شما پدید آید. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت نصب ایزوگام با ایزوبام دلیجان تماس بگیرید.

برای خواندن مقالات بیشتر بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

عایق خود چسب

عایق سفید

عایق های پیش ساخته

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس