چه زمانی عایق بزنیم؟

چه زمانی عایق بزنیم؟

بهترین زمان برای نصب ایزوگام فصول خشک سال است.
فصل تابستان به دلیل داشتن هوای بسیار گرم و خشک موجب از بین رفتن رطوبت ناشی از بارندگی ها می شود و در نتیجه موجب چسبندگی بالای سطح ایزوگام به پشت بام و یا محل های دیگر می شود و از کندن زودتر از موعد آن از پشت بام جلوگیری می کند. اگر قسمت زیری ایزوگام خیس باشد ممکن است باعث نم زدگی دیوارها شود.
ممکن است تا یک مدت طولانی شما متوجه نم زدگی دیوارها یا پشت بام نشوید اما بعد از زمان طولانی کم کم دیوار ترک برداشته و لایه های ایزوگام بلند می شوند.
بهتر است بدانید که بهترین ماه برای نصب ایزوگام در ماه مرداد و شهریور و مهر می باشد و بهترین دمای هوا برای نصب ایزوگام بین 10 الی 40 درجه ی سانتی گراد است که ایزوگام حالت طبیعی خودش را حفظ می کند.
شرایط سردی هوا خیلی بدتر از خیس بودن است و تاثیر بدتری دارد.

اگر در فصل بارانی ایزوگام کنیم چه مشکلی پیش می آید؟

اگر در فصل بارانی یا برفی ایزوگام انجام شود قطعا ایزوگام شما خراب می شود و از بین می رود زیرا آب در زیر ایزوگام مانده و باعث تاول زدن ایزوگام می شود از آن جایی که قیمت نصب ایزوگام هم بالا است باعث ضرر مالی می شود. مصرف ایزوگام در تهران و شهرهای مرطوب مثل شهرهای شمال بالا است.

جمع بندی

به طور کلی با توجه به تمام مواردی که بیان شد بهتر است بهترین زمان نصب ایزوگام را پیدا کنید و پس از آن ما مجموعه ی ایزوبام دلیجان تماس حاصل فرمایید. مجموعه ی ایزوبام دلیجان دارای بهترین و زبده ترین کارمندان است که به صورت کاملا حرفه ای فعالیت می کنند.
آدرس مجموعه: تهران منطقه 4 – تهرانپارس – خیابان استخر
شماره تلفن مجموعه: 09124705944

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس