چسب قیری ماستیک S2 | ایزوبام دلیجان

چسب قیری ماستیک S2

چسب قیری ماستیک S2

طبیعی است که همه افراد با توجه به خصوصیات و قیمت ایزوگام و قیمت قیر و گونی ، یک نوع را انتخاب کرده و پشت بام ساختمان ها را عایق رطوبتی می کنند.

اما هرکدام از موارد را که استفاده کند ممکن است پس از مدتی ترک یا درز در آن مشاهده شود. در این صورت باید به سراغ آب بندی برود.
یکی از محصولات حرفه ای برای آب بندی، ماستیک سرد ریز S2 است که بر اساس بیتومن رابر یا به عبارتی قیرلاستیکی و رزین است که توسط هر فرد می تواند مورد مصرف قرار گیرد و تا پایان عمر سازه عمل کند. ماستیک ها حدود ۱۵۰ نوع دارند که با توجه به مکان مورد نظر استفاده می شود.

ماستیک در صنعت ساختمان، استفاده هایی همچون بین ترک های آسفالت و ایزوگام پشت بامی استفاده می شوند.
روش استفاده از ماستیک ارتجاعی S2بسیار راحت بوده و به سادگی درون درز و ترک قرار می گیرد و با خاصیت لاستیکی خود، به سطح کنار درز چسبیده و با خاصیت کشسانی که دارد از ترک خوردگی و آب دادن سطح مختلف جلوگیری می کند.
توجه کنید که پیش از استفاده باید درزها کاملا پاک و عاری از ماسه و شن و خاک باشد که برای اینکار بایست آنها را با برس سیمی تمیز کرد و بعد از آن با استفاده از ماله باریک یا فنر بندکشی مواد را داخل درز قرار داد.
به دلیل داشتن رزین های قوی، صداگیر و الیاف های مخصوص تحت هیچ شرایطی از گرمای مستقیم و طولانی بیش از ۱۰۰ درجه سانتی گراد به محصول استفاده نشود؛ چراکه موجب سوختن محصول و کاهش عمر آن می شود.
ماستیک ارتجاعی S2 حالتی خمیری دارد، اما در زمستان به دلیل سرمای هوا به میزانی سفت تر می شود که در این شرایط بایستی از حمام آب گرم استفاده شود؛ به این نحو که محصول را درون ظرف مخصوصی با گرمای غیر مستقیم گرم کنید تا به شکلی نرم تر دربیاید.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس