چسب آب بندی

چسب آب بندی

چسب آب بندی برای جلوگیری از نفوذ آب به داخل ابزار ساختمانی ساخته شده است. چسب آب بندی برای استخر و جکوزی، سازه های سیمانی و سرویس های بهداشتی و تقویت کننده ملات سیمان و چسب های کاشی و سرامیک و . . مناسب می باشد.
یکی از کاربردهای بسیار خوب چسب آب بندی در چسباندن کاشی است که هنگام درست کردن ملات کاشی مقداری از چسب را وارد ملات کرده و کاشی ها را می چسبانیم.

ویژگی های چسب آب بندی

1- حالت ظاهری چسب آب بندی استخر به صورت محلولی خامه ای شکل به رنگ سفید است.
2- چسب آب بندی استخر به صورت مایع یا نیمه مایع است.
3- چسب آب بندی استخرها ظاهری شیری رنگ دارد که بعد از مصرف به صورت خالص یا ترکیب شده در ملات به طور کلی بی رنگ می شود.
4- چسب آب بندی استـخرها بسیار مقاوم است به طوری که در برابر رطوبت، سرما و گرما از 60- تا 98+ حریق، نور، آتش و ضربه کـاملا مقاوم است و طول عمـر آن ها مثل عمر سیمان در ملات است.

موارد کاربرد چسب آب بندی

به طور مثال برای نصب ایزوگام و یا قیرگونی سقف از ایزوگام های قوی و محکم استفاده می کنیم. موارد استفاده از این چسب هم به این صورت است که از این چسب برای رفع پوسیدگی و فرسودگی ها و اشکالات عمده فنی، عایق رطوبتی، مقاوم سازی مخازن، محوطه سازی، ساخت و آب بندی انواع بلوک، جداول و موزاییک و همچنین ایزولاسیون استخرها، سونا و جکوزی، پشت بام، سرویس های بهداشتی، آبنما، نماهای بارانگیر، چاله آسانسور، انواع سقف استفاده می شود.

انواع چسب آب بندی

چسب آب بندی انواع مختلفی دارد که یکی از آن ها Z90 می باشد. مایع آب بندی Z90 دارای خاصیت ۱۰۰% واترپروف است که با استفاده از ان دیگر نگران کنده شدن کاشی یا نفوذ آب به استخر نیستید. این مواد و چسب ها همگی برای چسباندن و جلوگیری از نفوذ استفاده می شوند.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس