مواد تشکيل دهنده عایق رطوبتی

مواد تشکيل دهنده عایق رطوبتی

اجزای تشکیل دهنده ی ایزوگام زیاد است و میزان هر کدام از این مواد باید دقیق وارد شود. بنابر این بهتر است عایق های رطوبتی ساختمانتان را از مراکز معتبر خریداری کنید تا از میزان مواد استفاده شده و کیفیت آن اطمینان کامل داشته باشید. قیمت ایزوگام با توجه به متراج محل مورد نظر شما و نوع ایزوگام انتخابی تعیین می شود زیرا هر نوع از ایزوگام ها دارای زیرمجموعه و انواع زیادی می باشند. برای تعیین قیمت رول ایزوگام با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

۱-قير صنعتي ۷۰- ۶۰ يا ۱۰۰- ۸۵
استفاده کردن از قیر اصلاح شده و خاص در ساختار عایق های رطوبتی، ویژگی ‌ها و توانایی ‌های منحصر به فرد زیر را برای عایق‌ های رطوبتی تولید شده فراهم می کند. همچنین باعث نفوذ پذیری عالی و چسبندگی بسیار زیاد ایزوگام به تمام سطح مورد نظر شما می ‌شود.

۲-مواد پليمرى مانند اتکتيک پلى پروپيلن (APP) و استايرن بوتادين استايرن (SBS) و…

۳-يک لايه تيشوى نخ دار جنس پشم شيشه
لازم است بدانید که تیشو یا همان پشم شیشه ‌ی نسوز یک نوع الیاف مصنوعی است که در برابر شعله ‌ی مستقیم آتش و اثرات نامطلوب جوی مختلف تا 100 درصد مقاومت می کند. همچنین در برابر این عوامل تجزیه و تحلیل هم نمی شود.

۴-يک لايه پلى استر سوزنی
معمولا از یک لایه پلی‌ استر سوزنی بسیار مرغوب به دلیل ضخامت بسیار زیادی که دارد و منافذ مناسب آن استفاده می ‌کنند که در هنگام تولید ایزوگام باعث جذب بهتر و نفوذ بیشتر غشاء قیر به الیاف شیشه می گردد و باعث افزایش مقاومت عایق ‌های رطوبتی هم می ‌گردد.

۵-انواع پرکننده ها مانند پودر تالک و …

۶-فيلم پلى اتيلن يا فويل آلومينيومى
این روکش های آلومینیمی مثل سپری از ایزوگام در برابر عوامل مختلف مانند عوامل جوی و محیطی دفاع می‌ نماید. همچنین این روکش نقش بسیار مهمی در دوام و طول عمر عایق دارد و عمدتا جزو اجزای اصلی تشکیل دهنده ‌ی عایق‌ های رطوبتی محسوب می گردد.

۷-باند و چسب

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس