مقاومت در برابر حرارت خورشید

مقاومت در برابر حرارت خورشید

ایزوگام پوشش مقاومی برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و نم به سازه یا ساختمان می باشد که با ایجاد حرارت به مکان مورد نظر چسبانده می‌شود و مانع نفوذ آب به لایه زیرین خود می شود. نصب ایزوگام در جهت ایمن سازی سازه ها در مقابل نم و رطوبت حاصل از بارش های باران و برف است. اما همان طور که می دانید نصب ایزوگام به کار برده شده در پشت بام در مقابل گرما و حرارت مداوم خورشید می باشد. پس از این جهت نیز باید مورد بررسی قرار گیرد و کیفیت مناسبی داشته باشد تا کارایی خود را از دست ندهد.

تست ایزوگام با سرما

یک برش کوچک از ایزوگام را داشته باشید و آن را در مجاورت هوای بسیار سرد قرار دهید به طور مثال در فریزر بگذارید، سپس پس از گذشت 2 ساعت آن را بیرون آورده و به مقدار نسبتا زیاد تا زاویه حدودا 120 درجه خم کنید، اگر ایزوگام شما در محل فشار و خم شدن شکسته شد و یا حتی ترک برداشت، جنس آن مناسب نیست و کیفیت آن پایین است. ولی اگر آسیبی به آن وارد نشد یعنی ایزوگام با کیفیت و مناسبی است و در برابر سرما و گرما صدمه نمی بیند. پس می توانید جهت نصب آن اقدام کنید.
شما عزیزان برای نصب ایزوگام با کیفیت و اطلاع از قیمت نصب ایزوگام می توانید با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید. این را بدانید که نصب ایزوگام امری تخصصی است پس این کار را به یک متخصص بسپارید.

کاربرد ایزوگام

از کاربرد ایزوگام می توان به موارد زیر اشاره کرد:
سقف و پشت بام تمامی سازه ها و ساختمان ها
پی ساختمان ها در تماس با نم و رطوبت
کف استخرها
حوضچه های پرورش ماهی
شما عزیزان برای نصب ایزوگام در تهران می توانید به ایزوبام دلیجان مراجعه کنید و با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس