لایه های عایق حرارتی

لایه های عایق حرارتی

ایزوگام یا همان عایق حرارتی از لایه های زیادی تشکیل شده است تا مانع نفوذ آب و رطوبت شود این لایه ها شامل موارد زیر می شود.
1- لایهٔ پلی ‌اتیلن یا فویل آلومنیوم یا همان پودر معدنی
2- بافت
3- پلی‌استر
4- مواد افزودنی ویژه
5- لایهٔ پلی‌اتیلن

تاریخچه ی عایق حرارتی

در حدود چهل سال قبل مردم برای عایق کردن سقف خانه ها از آسفالت و قیرگونی استفاده می کردند تا زمانی که ایزوگام ساخته و تهیه شد که پس از آن آسفالت و قیرگونی به طور کامل کنار رفت.
به طور کلی برای ساخت ایزوگام دو راه وجود دارد 1- ایزوگام پلیمری با استفاده از قیر خالص ۷۰–۶۰
2- ایزوگام دمیده با استفاده از نفت کوره

موارد استفاده از ایزوگام

ایزوگام یک نوع عایق رطوبتی برای جلوگیری از آسیب است که از این عایق به راحتی بر روی تمام سطوح استفاده می شود برای مثال بر روی پشت بام‌ ها، ایرانیت، پی ساختمان، استخرها، مخازن آب، تونل ‌ها، کانال‌ های آبیاری، سرویس ‌های بهداشتی، سردخانه ‌ها، سد ها، پل ‌های هوایی، باند فرودگاه، پارکینگ ‌های طبقاتی، مرغداری ‌ها، لوله‌ های آب گاز، نفت دامداری ‌ها و غیره…

ساختار و دسته بندی عایق حرارتی

ایزوگام در واقع تشکیل شده از مشتقات نفتی است که با لایه های الیاف صنعتی بافته و در هم تنیده شده است. برای دسته بندی ایزوگام باید گفت که به دو گروه کلی تقسیم می شوند.
ایزوگام BPP : ساخته شده با قیر خالص
ایزوگام BOF : ساخته شده با مازوت

انتخاب خوب

برای خرید ایزوگام اصلا عجله نکنید و با تحقیقات فراوان شروع به خرید کنید زیرا این محصول بسیار حساس و مهم است. اگر به دنبال ایزوگام خوب و با کیفیت هستید ایزوگام دلیجان بهترین انتخاب شما است زیرا این محصول مقاومت بسیار بالایی دارد. مجموعه ی ایزوبام دلیجان عرضه کننده ی بهترین ایزوگام موجود در بازار است.
آدرس: تهران منطقه 4 – تهرانپارس – خیابان استخر
شماره تماس: 09124705944

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس