علل خراب شدن عایق حرارتی بام (بخش دوم)

علل خراب شدن عایق حرارتی بام (بخش دوم)

در بخش قبل در مورد علل خراب شدن عایق حرارتی بام صحبت کردیم و مواردی برای حفاظت برای شما خاطر نشان شدیم از سوی دیگر در این مقاله نیز ادامه ی این موضوع را بیان می کنیم.
مجموعه ی ایزوبام دلیجان یکی از بزرگ ترین مجموعه های فروش ایزوگام با کمترین قیمت ایزوگام می باشد که تمام محصولات مرتبط با عایق را به فروش می رساند. برای اطلاع از قیمت قیر بشکه ای و نیز قیمت قیرگونی تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

افزایش طول عمر عایق

از نظر شما راه حل افزایش طول عمر ایزوگام چیست؟
اولین قدم برای افزایش طول عمر ایزوگام استفاده از مواد مرغوب و استاندارد است که اگر همین اولین قدم را درست برندارید تا انتها به مشکل می خورید. دومین قدم به کارگیری فرد ماهر و کاربلد است که نصاب شما می بایست و کارش را به درست ترین حالت ممکن انجام دهد و در اجرای ایزوگام کم و کاستی نداشته باشد. اگر کار را به یک نصاب حرفه ای بسپارید تا سالییان سال راحت هستید. با رعایت کردن دو مورد اول باز هم اگر از ایزوگام درست استفاده کنید ماندگاری دارد و در غیر این صورت به سرعت خراب می شود.
به طور معمول ایزوگام های استاندارد تا ده سال کار می کنند و بعد از ده سال خراب می شوند، اما همین طول عمر هم به موارد زیادی از جمله آب و هوا بستگی دارد، زیرا اگر بارش ها زیاد باشد ایزوگام سریع تر خراب می شود.

چروک و برآمدگی

چروک و برآمدگی های ایزوگام باعث خرابی آن می شوند. اگر بخشی از ایزوگام منزلتان چروک و برآمدگی دارد، حتما بدانید که عامل خرابی در مدتی دیگر همین چروکی و برآمدگی می باشد. اگر چروک ها و برآمدگی ها حتی در بخش های گوشه و کنار نیز باشد باعث آسیب می شوند. ادامه مطلب را می توانید در بخش بعدی بخوانید.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس