عایق کاری حمام

عایق کاری کف سرویس و حمام به دلیل وجود آب در کف این مکان ها از مهمترین مسائل در زمان ساخت یک ساختمان می باشد. زیرا در صورتیکه کف به خوبی عایق نشود و رطوبت به فضای بیرونی و یا اتاق ها منتقل شود، خرابی به بار آورده و هزینه ی تعمیرات را برگردن ما می گذارد. چنانچه ساکن تهران هستید و نیاز به ایزوگام در تهران دارید حتما با شرکت های معتبر تماس بگیرید که این کار را با کیفیت بالا به شما ارائه دهند.
عایق کاری حمام و سرویس بهداشتی به دو نحو صورت می پذیرد. این کار ممکن است توسط قیر گونی و یا توسط ایزوگام انجام شود.

عایق کاری توسط قیرگونی چسبندگی بیشتری دارد و دارای ضخامت بیشتری می باشد. اما قیمت نصب ایزوگام نسبت به قیر و گونی پایین تر است و از این جهت بر قیر و گونی برتری دارد. با توجه به اینکه قیمت نصب ایزوگام پایین تر است اما کیفیت را نیز نباید فدای هزینه کرد.
قبل از نصب ایزوگام و یا قیروگونی باید موارد زیر را انجام داد:
سیمان کاری کف حمام: باید یک لایه ی سیمان بر روی سطح حمام کشیده شده باشد سپس کار قیر گونی به شکل افقی و عمودی انجام شود. پس از سیمان کاری اضافات لوله ها که از کف بالاتر زده باید بریده شوند.
سپس سطح سیمان کاری شده را با قیر می پوشانیم تا ایزوگام بهتر به سطح بچسبد. برای انجام قیروگونی کف حمام و سرویس دو لایه گونی و سه لایه بکار برده می شود و پس از انجام ایزوگام و یا قیروگونی و یقین از نفوذ نکردن آب، کف را پر از آب می کنیم.
برای جلوگیری از آسیب به لوله های آب توسط چراغ ایزوگام در هنگام ایزوگام کاری حتما پیش از شروع به کار لوله ها را توسط گچ پوشش دهید و سپس آغاز به کار عایق سازی نمایید.
برای نصب ایزوگام روی زاوایای 90 درجه خیلی باید دقت کرد.

ایزوگام در تهران را به شرکت های معتبر بسپارید زیرا در صورت پایین بودن کیفیت کار ممکن است آب به دیوار های منزل خود و یا حتی دیوار همسایه نفوذ کرده و شما مسئول درست کردن و صرف هزینه تعمیرات آن باشید.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس