عایق پودری

عایق پودری

عایق پودری از یک ‌لایه پلی‌ استر سوزنی و یک لایه تیشو نخ دار اشباع‌ شده با قیر و اصلاح‌ کننده‌ های A.P.P که از سمت بیرونی با پودر معدنی و از سمت داخلی با نایلکس پوشانده شده است، ساخته می شود. این نوع ایزوگام در تهران و سایر شهرها برای ایزوله کردن بام، کف آشپزخانه، حمام، پی ساختمان، دیواره استخر، مخازن و … استفاده می شود. اگر به دنبال عایق خوب و با کیفیت هستید، مجموعه ی ایزوبام دلیجان عرضه کننده ی ایزوگام بام گستر دلیجان ثبت 117 می باشد.

قیر یا عایق ضد رطوبت

به طور میانگین بیشترین مصرف کنندگان ایزوگام تهرانی ها و شهرنشین ها هستند زیرا خانه های روستایی به دلیل مناسب بودن قیمت قیرگونی ، از قیر برای عایق کردن استفاده می کنند.
استفاده از ایزوگام به دلیل پیش ساخت بودن آن ها در کارخانه تمیز و بی دردسر است.
از نظر هزینه و قیمت مواد، استفاده از ایزوگام مقرون بصرفه تر است.

مزیت عایق پودری

از جمله مزایای مهم عایق پودری این است که از داخل روکش نایلکسی دارد و از سمت خارج روکش آلومینیومی و این ویژگی موجب انعکاس بیشتر از ۸۵% گرما و محافظت لایه اصلی ایزوگام از U.V است.

نصب اصولی

نصب ایزوگام حتی از کیفیت آن هم مهم تر است زیرا ایزوگام هرچه باکیفیت باشد اما درست نصب نشود هیچ فایده ای ندارد و سریعا تخریب می شود.
بنابراین برای نصب عایق های پودری حتما از افراد خبره کمک بگیرید.

کاربردهای عایق ضد رطوبت

ایزوگام ها کاربردهای متفاوتی دارند برای مثال برای عایق پشت بام ساختمان‌ ها، دیوارهای بیرونی در محل ‌های پرباران، فوندانسیون ساختمان، ساخت پل ‌ها، لوله‌ های آب و گاز، کانال‌ های آب ‌رسانی و استخرها، حمام، سرویس‌ های بهداشتی و آشپزخانه و غیره استفاده می شوند.

انواع عایق از نظر روکش

ایزوگام ها انواع مختلفی دارند که شامل موارد زیر می شوند:
ایزوگام با روکش آلومینیومی، ایزوگام بدون روکش، ایزوگام با روکش ماسه ‌ای یا سنگریزه ‌ای، ایزوگام طرح دار رنگی

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس