عایق پلیمری (BPP)

عایق پلیمری (BPP)

عایق پلیمری (BPP) از بهترین عایق های موجود به حساب می آید. دلیل این امر این است که در ساخت این نوع ایزوگام از قیر خالص معروف به 70*60 که از بهترین نوع قیر ها می باشد استفاده شده است. قیر 70*60 تنها ماده مورد استفاده در ساخت این عایق ها نمی باشد. در ساخت عایق پلیمری (BPP) از فیلم پلی اتیلن، پلی آستر، تیشو و اسپانباند، فویل آلومینیم دارای ضخامت ۱۴-۱۶ میکرون، پودر تالک و پوشال گونی پلاستیکی استفاده شده است وعایقی مقاوم پدید آمده است.

انواع عایق پلیمری (BPP)

این نوع عایق ها در دو نوع روکش فویل آلومینیوم و نوع ساده وجود دارند. عایق پلیمری (BPP) با روکش فویل آلومینیوم اشعه UV را منعکس می کند و مانع از جذب گرما می گردد. نوع ساده برای مواردی مناسب است که بر روی کار پوشش ایجاد شود.

کاربرد عایق پلیمری (BPP)

با توجه به کیفیت بالای این عایق ها، نصب ایزوگام پلیمری در بسیاری از مناطق به کار برده می شود.

آب بندی پشت بامی که دارای پوشش سیمان، موزاییک و آسفالت است، دیوارها، عایق استخر، کف سرویس بهداشتی و حمام، خطوط انتقال سیالات، تونل ها و … از جمله موارد استفاده از عایق پلیمری (BPP) می باشد.

مزایای عایق پلیمری (BPP)

نصب ایزوگام پلیمری مزایای زیادی را به همراه خواهد داشت. این ایزوگام در تهران از بهترین نمونه های عایق کاری می باشد که دارای طول عمر بالایی است. طول عمر این عایق ها بیشتر از 15 سال می باشد.

قدرت تحمل این عایق ها در سرما بسیار بالا بوده و می تواند در فصل گرم نیز به خوبی عمل نماید. عایق پلیمری (BPP) در برابر دمای -5 درجه سانتی گراد تا دمای +100 درجه عملکرد مناسبی را از خود نشان می دهد.

قیر خالص که اصلی ترین ماده تشکیل دهنده این عایق ها است، دارای استحکام بالا و وزنی مناسب است، بنابراین بار اضافی بر سازه لحاظ نمی گردد.

عایق پلیمری (BPP) با رعایت استاندارد ملی ایران ساخته می شود.

برای استفاده از خدمات ایزوگام در تهران با شماره زیر تماس بگیرید:

09124705944

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس