عایق متناسب با مناطق سردسیر

عایق متناسب با مناطق سردسیر

عموما ایزوگام ها را طبق منطقه مورد استفاده و همچنین نوع قیر به کار گرفته شده در آن، به سه دسته تقسیم می کنند.
مرغوب ترین نوع این ایزوگام ها، پلیمری پلاستیکی است که متناسب با مناطق معتدل گرمسیر و سپس ایزوگام پلیمری الاستیکی متناسب با مناطق سردسیر می باشد. مثلا بهتر است ایزوگام در تهران با توجه به سردسیر بودن آن از نوع دوم باشد.
ویژگی های ایزوگام مرغوب متناسب با مناطق سردسیر
حتما شما هم میدانید که که امروزه شرکت های فراوانی در حوزه تولید و عرضه ایزوگام فعالیت می کنند.
هدف از نصب ایزوگام نیز جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به همه بخش های ساختمان است. بنابر این در آب و هوای سردسیر نیز استفاده از نوعی ایزوگام، با دارا بودن شرایط و خصوصیات زیر می تواند مفید واقع شده و خیالتان را از آسیب های عدم وجود آن، راحت کند.
ویژگی های خاصی که ایزوگام های مناطق سردسیری باید داشته باشند:

  • ایزوگام های های مرغوب سردسیری برخلاف نوع نامرغوبشان، بوی نامطبوعی همچون بوی گازوئیل و مازوت پالایش نشده را ندارد و از نظر ظاهری نیز شفاف تر به نظر می رسند.
  • مواد اولیه ایزوگام نامرغوب از جنس بد هستند و وزن ۴۰ کیلو گرم و ضخامت ۳ میلی متر را دارند. بالعکس، مواد اولیه ایزوگام های مرغوب، اجناس اعلا هستند. ایزوگام های مرغوب نیزر دارای وزن ۴۰ کیلو گرم، اما ضخامت بیشتر از سه و نیم میلی متر هستند.
  • اگر به ایزوگام نامرغوب دست بزنید احتمالا دستتان کمی به رنگ و چربی آغشته می شود اما هنگام دست زدن به ایزوگام مرغوب اثری از رنگ و چربی بر دست و لباستان باقی نخواهد ماند.
  • ترک برداشتن و شکننده شدن ایزوگام نامرغوب در دمای ۱۰ درجه نیز یکی از ویژگی هایی ست که می توان به وسیله آن ایزوگام متناسب با مناطق سردسیری را جست و جو کرد.
    برای اطلاع از قیمت نصب ایزوگام و سایر اطلاعات مربوط با ما تماس حاصل فرمایید.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس