عایق فویل دار

عایق فویل دار

به صورت کلی از نظر روکش، ایزوگام ها در دو دسته تقسیم بندی شده و عرضه می گردند.
یک دسته از این ایزوگام ها، ایزوگام های فویل دار هستند.
روکش این ایزوگام ها از جنس آلومینیوم است که بیشتر اوقات نیز در کارخانه روی آن پرس خواهد شد و یا اینکه به صورت پودر و نایلکس خواهد بود.
توجه کنید که فقط خرید ایزوگام فویل دار تضمین کننده کیفیت و مرغوب بودن آن نیست؛ اما کارایی های دیگری دارد که مفید به فایده هستند.

کارایی عایق فویل دار

حتما از خودتان می پرسید اگر فویل موثر بر کیفیت ایزوگام نیست، پس استفاده از آن به چه علت است؟
در وهله اول فویل روی ایزوگام موجب زیبایی آن خواهد شد.
همچنین اینکه با وجود فویل بر سطح ایزوگام ها به هنگام تابش مستقیم و شدید نور خورشید و ایجاد حرارت بالا، فویل روی سطح آن، نور را انعکاس داده و جلوی شل شدن ایزوگام یا متلاشی گشتن آن را می گیرد.
هرچند وجود این فویل به علت رسانا بودن در هنگام بارش های باران و برف و علی الخصوص رعد و برق، محیط پشت بام را خطرناک می کند.
برق گرفتگی من جمله تبعاتی است که امکان دارد در این مواقع صورت گیرد؛ به همین علت نیز ایزوبام دلیجان به عنوان یکی از بهترین ها در نصب ایزوگام در تهران پیشنهاد می کند که در این شرایط روی پشت بام تردد نداشته باشید.

ویژگی های فویل عایق

ورقه های آلومینیومی که عرض و ضخامت آنان معین می باشد و شکل پذیری راحتی دارد، فویل نامیده می شود.
قیمت ایزوگام های فویل دار استاندارد با توجه به قابلیت های آنان و مقاومتشان در برابر عوامل جوی بیشتر از ایزوگام هایی با فویل غیر استاندارد می باشد. چراکه فویل های غیر استاندارد بسیار نازک بوده و هنگام نصب ایزوگام امکان دارد متلاشی شوند.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس