عایق طرح دار

عایق طرح دار

با توجه به پیشرفت تکنولوژی مردم به این نتیجه رسیده اند که ایزوگام عایق بودن در برابر رطوبت و نم باید زیبایی و نمای مناسب هم داشته باشد. به همین دلیل تولید کنندگان ایزوگام در پی ایجاد نمودن نوآوری در زمینه پوشش لایه بیرونی ایزوگام یا همان فویل هستند.
همانطور که در بازار مشاهده می کنید ایزوگام ها ظاهری جذاب و شیک پیدا کرده اند و در صنعت عایق رطوبتی از آن ها استفاده ی بسیار زیادی می شود.

انواع ایزوگام

ایزوگام طرح دار در نقش های چمنی، آجرنما، موزاییکی، آجر نمای رنگی و غیره تولید می شود. در واقع ایزوگام طرح دار نوعی فویل جدید با فناوری تازه و جدید است. این ایزوگام ها باکیفیت 35 الی 30 میکرون ضخامت تولید می شوند. نصب ایزوگام های طرح دار بسیار راحت است. همانطور که می دانید ایزوگام های طرح دار دارای نقش ها و رنگ های متنوعی است.

کاربرد ایزوگام طرح دار

ایزوگام های طرح دار در بسیاری از صنایع مانند صنعت ساختمان سازی و زیبا سازی نمای شهری کاربرد دارد ایزوگام طرح دار برای دیوارها، کف استخر، و یا زمین های ورزشی هم مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت ایزوگام طرح دار

قیمت ایزوگام های طرح دار بسته به رنگ و انواع آن با یکدیگر متفاوت هستند. ایزوگام های وارداتی طرح دار در هنگام بارگیری مورد بررسی قرار می گیرند تا در صورت سالم بودن وارد کشور شوند. برای خرید ایزوگام باید بدانید که قیمت ایزوگام های طرح دار نسبت به ایزوگام های فویلی کمی بیشتر است. ایزوگام های معمولی یا همان فویلی بر اساس متراژ خرید و فروش می شوند اما ایزوگام های طرح دار بر مبنای طرح و متراژ بررسی می شوند. اگر به دنبال خرید ایزوگام های با کیفیت هستید بهتر است با مجموعه ی ما یعنی ایزوبام دلیجان همراه باشید تا بهترین ها را برای شما در نظر بگیریم.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس