عایق آکوستیک طرح دار | ایزوبام دلیجان

عایق رطوبتی و صدا

عایق رطوبتی و صدا

عایق سازی ساختمان از نظر رطوبتی و صوتی یکی از مهم ترین عوامل در افزایش کارایی و راحتی افراد ساکن یا شاغل در ساختمان و همچنین به طبع افزایش رضایتمندی آنان می باشد.
یکی از رایج ترین عایق های رطوبتی ایزوگام است که در این راستا فعالیت ایزوگام بام گستر دلیجان ثبت 117 مورد توجه است و همان طور که گفته شد همچون عایق سازی رطوبتی با ایزوگام و راه های دیگر، عایق سازی صوتی نیز دارای اهمیت فراوان است.

در این جا به معرفی عایق آکوستیک طرح دار می پردازیم.

عایق آکوستیک طرح دار

عایق آکوستیک طرحدار به صورت پنل هایی آکوستیک با ابعاد 60 در 60 و طرح هایی مشابه با چوب عرضه می شود. این محصول بسیار زیبا و شکیل می باشد.

این پنل های آکوستیک علاوه بر مشخصاتی چون جاذب بودن صوت و قابلیت صداگیری مناسب و جلوگیری بالایی در نفوذ صدا، زیبایی و شکیل بودن، طراحان دکوراسیون داخلی و دکوراتیوهای ساختمان های باشکوه را راغب به استفاده از آن در زیبا سازی و استفاده های کاربردی چیدمان داخلی منزل، اداره و مکان های تجاری و هر مکان دیگری نیز می کند.

تنوع طرح های عایق صداگیر طرح دار این امکان را فراهم می کند تا در هر مکان با توجه به کاربرد و فضای آن استفاده شود؛

به طوری که در بین این طرح ها انواع طرح های فوم عایق صدای مشبک و مربعی، عایق آکوستیک طرح راه راه، عایق صدای طرح نقطه چین و دیگر طرح هایی که مشابه با چوب و پارکت هستند مشاهده می شود.

یکی دیگر از موارد محبوبیت عایق صداگیر طرح دار در بین همگان نصب بسیار ساده و راحت آن و همانند مابقی ابرهای صداگیر است به طوری که نصب آن اصلا لزومی به وجود نصاب ندارد و هرفرد تنها با استفاده از قیچی و چسب می تواند آن را در محل مورد نظر نصب کند.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس