عایق رطوبتی نانو

عایق رطوبتی نانو

عایق رطوبتی نانو تغییری بزرگ در صنعت ایزوگام بوده است. استفاده از مواد پلیمری و به کارگیری فناوری نانو منجر به تولید عایق رطوبتی نانو شده است. طی فرایند تولید این عایق ها، مواد مورد استفاده در مقیاس نانومتر مورد بررسی قرار گرفته و سبب افزایش طول عمر این عایق های تولیدی شده است.

این نوع عایق ها دارای مقاومت بالا در برابر گرما و رطوبت هستند. همچنین ضربه وارده بر سطوح را دفع و کنترل می نمایند.

عایق رطوبتی نانو می تواند بهترین ایزوگام برای جلوگیری از ورود رطوبت باشد. این عایق ها دچار ترک نمی شوند و می توانند بر روی انواع سطوح مورد استفاده قرار بگیرند.

عایق رطوبتی نانو در مقابل ایزوگام دارای مزایای زیادی می باشد. این نوع عایق بار اضافی را بر ساختمان تحمیل نمی کند، قیمت این نوع عایق ها از ایزوگام پایین تر است و در عوض کارایی بهتری را نیز عرضه می کند. نصب این عایق ها سریع تر صورت می گیرد. همچنین به دلیل به کارگیری فناوری نانو به محیط زیست آسیبی را وارد نمی کند.

عایق رطوبتی نانو از تنوع رنگی بالایی نیز برخوردار است و در رنگ های متنوعی می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

تفاوت عایق رطوبتی نانو با ایزوگام در این است، که این عایق ها به ملات ها اضافه می شوند و سبب افزایش مقاومت در ملات مورد نظر شده و به آن خاصیت عایق شوندگی می بخشند.

کاربرد عایق رطوبتی نانو

این عایق ها دارای کاربردهای بسیاری هستند که در اینجا به برخی از این کاربردها اشاره می کنیم:

عایق رطوبتی نانو برای استفاده در پشت بام، استخر، نمای ساختمان و سرویس بهداشتی مناسب می باشد.

می توان از آن به عنوان عایق در مخازن ذخیره آب آشامیدنی، خطوط انتقال نفت و گاز، آبنما، چاه ها،  حوضچه های پرورش ماهی و پل ها استفاده کرد.

این عایق همچنین بر روی سطوح چوبی و برای درزگیری در قسمت های مختلف می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

ایزوبام دلیجان با سال ها تجربه می تواند به شما در انتخاب بهترین ایزوگام برای سطوح مختلف یاری رساند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید.

09124705944

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس