عایق رطوبتی رنگی

عایق رطوبتی رنگی

از ایزوگام رنگی همان طور که از نام ایزوگام رنگی هم پیدا است به جای فویل آلومینیومی از روکش های طرح دار یا چاپی استفاده می شود. این ایزوگام ها برای عایق کردن نمای جانبی ساختمان ها به کار می روند و از جمله طرح های آن می توان به طرح های سرامیکی، چوبی، چمنی و … اشاره کرد. قیمت ایزوگام های رنگی کمی بالاتر از مدل ساده ی آن است.
قیمت قیرگونی نسبت به ایزوگام آماده پایین تر است و به طور کلی قیمت قیر بشکه ای شاید نصف رول های ایزوگام باشد اما سختی های خودش را هم دارد.

انواع عایق بر اساس روکش

برای معرفی انواع ایزوگام بر اساس روکش می توان به ایزوگام فویل دار و ایزوگام بدون روکش اشاره کرد و از سوی دیگر ایزوگام رنگی نیز جزء همین ایزوگام ها است.

عایق فویل دار

فویل آلومینیومی از ایزوگام در برابر نور خورشید مراقبت می کند و مانع نفوذ این نور به داخل ایزوگام می شود. این نوع ایزوگام که به صورت رول است یک لایه آلومینیوم دارد.

عایق بدون روکش

در ساخت ایزوگام بدون روکش یا همان ایزوگام پودری، به جای آلومینیوم از پودر معدنی استفاده می شود که استفاده ی این نوع ایزوگام بیشتر در مناطق دور از نور خورشید است.

معایب محصول

همیشه و هر جا نباید فقط در مورد مزایای یک سری محصولات صحبت کنیم بلکه باید معایب آن ها را هم بیان کنیم. چند مورد از معایب ایزوگام را با هم مطالعه می کنیم.
الف- بعد از ۶ ماه از زمان تولید در صورت عدم استفاده و به علت عدم نگهداری درست ایزوگام فاسد می شود.
ب- طول عمر ایزوگام ها حدودا 15 سال می باشد و اگر ساختمانی عمرش بیشتر از این میزان باشد ممکن است نفوذ آب داشته باشد.
ج- در اثر برخورد مداوم اشعه ماوراء بنفش تجزیه می شود.

برای خرید انواع ایزوگام بامناسب ترین قیمت ایزوگام با ما همراه باشید.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس