عایق خود چسب

عایق خود چسب

عایق خود چسب یک نمونه عایق رطوبتی است که در هنگام نصب آن به حرارت و شعله نیازی نیست. این امر سبب می شود که استفاده از آن بسیار راحت باشد. این عایق ها با تکنولوژی پیشرفته ساخته می شوند.

از این نوع از ایزوگام که به تازگی وارد بازار شده است، می توان به عنوان عایق‌ دیوار، گوشه‌ دیوارها، لبه ‌های بام و در قسمت هایی که نصب ایزوگام دشوار است، مورد استفاده قرار داد. می توان از آن ها در کنار ایزوگام معمولی استفاده کرد تا عمل عایق کاری با دقت بالاتری صورت پذیرد.

نصب این عایق ها بسیار آسان تر از ایزوگام های معمولی  است. دلیل این امر عدم نیاز به حرارت مستقیم می باشد. می توان با استفاده از سشوار صنعتی این کار را انجام داد. در حالی که ایزوگام های معمولی به حرارت مستقیم نیاز دارند.

یکی از موارد کاربردی این نوع از ایزوگام ها، نصب بر روی دیوار می باد که قبل از نصب بر روی سطح کار از پرایمر ایزوگام استفاده می شود و پس از آن لایه‌ های ایزوگام روی سطح کار قرار می گیرد. نکته ای که در اینجا اهمیت پیدا می کند این است که ایزوگام باید به اندازه ۳۰ سانتی ‌متر بالاتر از دیوارقرار گرفته و بر روی سطح افقی ادامه پیدا کند، دلیل این امر جلوگیری از نفوذ آب به زیر ایزوگام می باشد.

عایق خود چسب از انواع عایق های پیش ساخته به حساب می آید. این عایق مقاومت خوبی در برابر کشش دارد. وزن این عایق ها مناسب است. دارای ضخامت کمی هستند. در مقابل سرما مقاومت خوبی را از خود نشان می دهند و می توان تا مدت های طولانی از آن ها استفاده کرد.

قیمت نصب ایزوگام خود چسب متفاوت می باشد و به شرکت سازنده بستگی دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نصب ایزوگام به صفحه ایزوبام دلیجان مراجعه نمایید.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس