عایق خوب

عایق خوب

بهترین ایزوگام چه ایزوگامیه ؟ ایزوگام خوب ایزوگام پلیمری می باشد و این ایزوگام با قیر ۶۰ یا ۷۰ درصد خلوص تولید می ‌شود. هرچند باید توجه کنید که ایزوگام های تولید شده با قیر ۶۰ یا ۷۰ درصد خلوص قیمت بالاتری نسبت به ایزوگام های تولید شده با قیر دمیده دارند و باید صرفه‌ ی اقتصادی آن را برای موارد استفاده ‌ی آن نیز در نظر بگیرید.

طول عمر ایزوگام خوب چند سال است؟

طول عمر ایزوگام به عوامل مختلفی از جمله شرایط آب و هوا، تابش نور خورشید بر روی آن و شرایط نگهداری آن بستگی دارد. اما یک ایزوگام خوب حداقل بین ۱۰ تا ۱۵ سال عمر می ‌کند. با اولین بارش باران یا برف سری به پشت بام ایزوگام شده تان بزنید. جنس نامرغوب در همان بارش های اولیه کیفیت پایین خود را نشان می دهد.

ضخامت ایزوگام خوب چقدر است؟

ضخامت بهترین ایزوگام که توسط سازمان استاندارد مشخص شده است ۴±۰/۲ میلی ‌متر می باشد. به این معنا که ضخامت متوسط قابل قبول ۴ میلی ‌متر است و از بازه ۳٫۸ میلی متر تا ۴٫۲ میلی متر از نظر سازمان استاندارد قابل قبول است. ضخامت بالاتر از آن به صورت ویژه و سفارشی نیز ساخته می شود اما برای مصارف خاص و صنعتی می باشد.

وزن ایزوگام خوب چقدر است؟

از نظر سازمان استاندارد وزن قابل قبول برای ایزوگام مرغوب برای هر متر مربع ۴±۰/۲ کیلوگرم می ‌باشد. به این معنی که از بازه‌ ی ۳٫۸ کیلو گرم تا ۴٫۲ کیلو گرم وزن استاندارد است. برخی از ایزوگام ها با داشتن وزن ۵ کیلو گرم برای هر متر مربع ادعا بر بالا بودن کیفیت ایزوگام می‌ کنند. دقت کنید که وزن بالا هیچ ارتباطی با کیفیت بالای ایزوگام ندارد. ایزوگام های با کیفیت دولایه موجود در بازار همگی در بازه‌ی ۴ تا ۴٫۲ کیلو گرم برای هر متر مربع قرار دارند.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس