عایق بندی با دقت

عایق بندی با دقت

اگر در انجام هر کاری دقت کافی به کار برده شود، هیچ کاری ناقص و ناتمام و اشتباه صورت نمی گیرد برای مثال در مورد ایزوگام اگر طراحی و نصب ایزوگام به درستی و با دقت انجام شود هیچ مشکلی پیش نمی آید و دوباره کاری نمی شود اما اگر نصب ایزوگام سرسری و عجله ای باشد هنگام پهن کردن آن چروک ایجاد می شود و همین چروک باعث رطوبت سقف خانه ها می شود. شعار همیشگی ایزوبام دلیجان کیفیت بالا است پس با حرفه ای ها کار کنید. ایزوگام کردن سقف آپارتمان ها و محل کار به منظور ایزولاسیون سقف است پس باید در حفظ و نگهداری این عایق دقت کنیم.

مصارف ایزوگام

ایزوگام در قسمت های مختلفی به کار می رود برای عایق بندی حوض خانه های ویلایی یا برای عایق بندی باغچه ها و یا برای عایق کف حمام و سرویس بهداشتی و غیره از ایزوگام استفاده می شود.

عوامل موثر بر قیمت ایزوگام

هزینه ی خریدن مواد اولیه با کیفیت و خوب، هزینه نصب ایزوگام با افراد مجرب و حرفه ای، هزینه ‌های تعمیر و نگهداری ایزوگام و یا هزینه‌ ی تعویض ایزوگام و غیره.
قیمت نصب ایزوگام نسبت به قیمت قیرگونی بسیار مناسب تر است.
اگر نگهداری و حفاظت از ایزوگام درست انجام شود دیگر نیازی به تعویض آن ندارید.
توجه و دقت در هنگام کار حرف اول را می زند شما با تمرکز بر روی کاری که انجام می دهید کیفیت آن را بالا می برید.

ایزوگام چند لایه دارد؟

ایزوگام دارای لایه های حفاظتی بسیار زیادی است که در گرما و سرما از سقف خانه ی شما حفاظت می کند. لایه های ایزوگام بسته به موارد استفاده متفاوت است برای مثال لایه های ایزوگام حمام با لایه های ایزوگام سقف خانه ها متفاوت است.
ایزوگام فویل دار یکی از انواع ایزوگام های مرغوب است که در تابستان نوری که از سمت خورشید می تابد را بازتاب می کند بنابر این گرمای کمتری وارد فضای خانه می شود.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس