زیرساخت های مناسب برای نصب عایق

زیرساخت های مناسب برای نصب عایق

زیر سازی مناسب محل نصب اولین قدم برای اجرای ایزوگام می باشد. قبل از انجام قیرگونی می بایست سطح مورد نظر را کاملا تمیز کنید و ناهمواری ها را صاف کنید که این کار را می توانید به راحتی با قیرگونی انجام دهید.
برای قسمت هایی که آب عبور می کند در ابتدا باید عمل شیب گذاری انجام شود. کف بام ها باید حتما با سیمان یا قیر یا پرایمر درزگیری و فیله کشی شوند.
حتما بدانید که برای نصب و پیاده سازی باید از یک نصاب متخصص ماهر و کاردان استفاده کنید.

استفاده و نگهداری از عایق رطوبتی

یکی از عواملی که باعث کاهش طول عمر ایزوگام می شود بی توجهی به آن است و اگر به ایزوگام رسیدگی نشود این سطح نیز خراب خواهد شد. همیشه حواستان باشد که راه آب ها مسدود نشوند تا آب روی سطح ایزوگام نماند.

عایق ها بر اساس نوع روکش

عایق های رطوبتی بر اساس نوع روکشی که دارند به گروه های مختلفی تقسیم می شوند که شامل ایزوگام فویل دار، ایزوگام ساده یا پودری، ایزوگام طرح دار، ایزوگام سنگریزه ای هستند.
در مورد عایق های آلومینیومی باید گفت که بر روی این نوع ایزوگام یک لایه ی فویل آلومینیومی قرار دارد که برای جلوگیری از تابش نور آفتاب تعبیه شده است و بیشتر برای مکان هایی استفاده می شود که در معرض نور شدید آفتاب قرار دارند.

ایزوبام دلیجان

یکی از مهم ترین مسائلی که در ارتباط با ایزوگام صدق می کند این است که ایزوگام از چه موادی تشکیل شده است و چقدر مقاومت دارد.
مجموعه ی ایزوبام دلیجان یکی از معروف ترین مجموعه های فروش و نصب ایزوگام با بهترین قیمت ایزوگام می باشد که علاوه بر فروش محصولات به نصب ایزوگام نیز می پردازد.
برای اطلاع از قیمت ایزوگام و همچنین قیمت قیرگونی تنها کافیست با ما تماس بگیرید و قیمت قیر بشکه ای را از ما بپرسید. از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید.
شماره تماس: 09124705944
آدرس مجموعه: تهران منطقه 4 – تهرانپارس – خیابان استخر

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس