رطوبت سقف خانه

کسانی که در آپارتمان ها و طبقات بالا زندگی میکنند این مقاله را با دل و جان درک می کنند زیرا هنگام بارش های طولانی مدت اولین نفراتی که نگران سقف خانه هایشان هستند همین افراد اند که اگر پشت بام ساختمانشان ایزوگام نشده باشد مشکلاتشان چندین برابر است و دائما در پشت بام مشغول به باز کردن راه آب هستند تا آب اضافی در یک محل جمع نشود.

بیشترین متقاضیان ایزوگام چه شهرهایی هستند؟

بیشترین استفاده کنندگان ایزوگام تهرانی ها هستند زیرا جمعیت بیشتری دارند و قاعدتا همه ی این آپارتمان های سر به فلک کشیده نیاز به ایزوگام دارند پس همواره فروش ایزوگام در تهران رونق دارد و بالطبع از نظر قیمت رنج قیمتی ایزوگام در تهران متفاوت تر از شهرستان ها می باشد زیرا تولید کنندگان بیشتر دارد.

ایزوگام با کیفیت

پیشنهاد ما به شما استفاده از ایزوگام های ایزوبام دلیجان می باشد زیرا کیفیت بسیار بالایی دارند و شما را تا سالیان سال از ایزوگام بی نیاز می سازد. از سوی دیگر در شهر های شلوغ و پر جمعیت بعضی از ساختمان سازان تنها هدفشان ساخت یک آپارتمان است و به کیفیت آن توجهی ندارند به طور عامیانه بسازو بفروش هستند خرید این آپارتمان ها اشتباه محض است زیرا هر روز و هر ماه از سال شما را وادار به پرداخت هزینه می کند .در مورد این ساختمان ها باید گفت که حتما ایزوگام های خوبی هم به کار برده نشده است بنابر این هنگام بارندگی خسارت زیادی به سقف خانه ی شما وارد می شود که این خسارت نه تنها از نظر مالی به شما ضربه می زند بلکه از زیبایی خانه شما هم کم می شود و هنگام تعمیر آن شلوغی و کثیف شدن سایر وسایل هم به همراه دارد.

ترکیدگی لوله

با توجه به مطالبی که بیان شد حال ممکن است خانه ای در طبقات پایین دچار نم زدگی در سقف شود، در این صورت احتمالا ترکیدگی لوله است باید لوله های ساختمان را بررسی کنید و یا بخش های مانند سرویس بهداشتی و حمام طبقه بالا را چک نمایید.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس