خواص قیر

خواص قیر

اگر به فکر قیرگونی و ایزوگام هستید باید در مورد قیمت قیرگونی و همچنین قیمت ایزوگام اطلاعات لازم را دریافت کنید. مجموعه ی ایزوبام دلیجان انواع محصولات ایزوگام و قیر را با بالاترین کیفیت ارائه می کند. برای اطلاع از قیمت قیر بشکه ای تنها کافیست با ما تماس بگیرید. شماره تماس و راه های ارتباط با ما به شرح زیر است.
شماره موبایل: 09124705944
آدرس: تهران منطقه 4 – تهرانپارس – خیابان استخر
در این سایت تمام محصولات ایزوگام به نمایش گذاشته شده است و قیمت محصولات نیز بیان شده است برای بررسی قیمت ایزوگام تنها کافیست با ما همراه باشید و به ما اعتماد کنید.

خواص قیر چیست؟

علاوه بر دو خاصیت بسیار مهم قیر که شامل چسبندگی و غیر نفوذ بودن در برابر آب می باشد، این محصول خصوصیات دیگری هم دارد که چند مورد آن را در ادامه توضیح می دهیم. مراحل تغییر شکل قیر شامل: سختی به سفتی، خمیری به آبکی است که با حرارت دادن این مراحل را تا آب شدن طی می کند و با سرد شدن مجدد تا سختی پیش می رود. در مقابل نیروهای مختلف مانند نیروهای کششی و فشاری کاملا مقاوم است و آسیب نمی بیند. قیر در برابر اسیدها، بازها و نمک ها بسیار مقاوم می باشد. قیر دارای عمری طولانی است و خواصش را در خودش نگه می دارد. از نظر اقتصادی نسبت به سایر محصولات مشابه به خودش مقرون به صرفه تر است.

انواع قیر نفتی

در مقالات قبل در مورد قیر بسیار صحبت کردیم اما انواع قیر نفتی را می شناسید؟ انواع قیر نفتی شامل موارد زیر است که مختصر توضیحی در مورد آن ها بیان کرده ایم.
1- قیر خالص: این قیر، قیر نفتی معمولی است.
2- قیر دمیده: قیر نفتی را با دمیدن هوا، تحت فشار و حرارت قرار داده و قیر دمیده با درجه نفوذ کمتر تولید می کنند.
3- قیر محلول: به صورت محلول در حلال های نفتی است و به حالت نیمه جامد در موارد خاص مصرف می شود.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس