تعویض عایق پشت بام

تعویض عایق پشت بام

با وجود باران های اسیدی و مراقبت نکردن مردم و رفت آمد کردن تعداد زیادی از مردم بر روی پشت بام تعویض ایزوگام در تهران رونق دارد و ایزوگام کار ها سرشان شلوغ است. استفاده از ایزوگام در تهران یک امر بسیار مهم است زیرا آپارتمان های سر به فلک کشیده نیاز به ایزوگام های قوی دارند.

زمان تعویض ایزوگام

ایزوگامی که توان حفاظت از سقف خانه ی شما را نداشته باشد کهنه است و زمان تعویض رسیده است. کهنه شدن و رسیدن زمان تعویض ایزوگام به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند تحمل کردن وزن زیاد، پوسیدن خود به خودی ایزوگام، چروکیده شدن ایزوگام و تشکیل درز و شکاف، پاره شدن بخش هایی از ایزوگام و غیره

جدا کردن عایق قدیمی

مرحله ی اول برای تعویض ایزوگام جدا کردن آن است ابتدا ایزوگام های کهنه و قدیمی را از پشت بام ساختمان جدا می کنید و البته عایق های استفاده شده ممکن است ایزوگام، قیرگونی و یا آسفالت باشد که اگر آسفالت و قیر باشد جدا کردن آن از سقف بسیار سخت است و نیاز به وسایل مخصوص دارد.

پر کردن درزها

قبل از شروع به کار ایزوگام یا قیرگونی باید تمام درزها و شکاف های سقف را ترمیم کنید و بعد از این ترمیم شروع به اجرای ایزوگام نمایید، اگر درزها و شکاف ها گرفته نشده باشند باعث نم دادن سقف و ترک خوردن آن می شوند که این امر بسیار خسارت بار است.

ایزوگام در تهران با ایزوبام دلیجان

اگر به دنبال مجموعه ی حرفه ای ایزوگام در تهران هستید به مجموعه ی ایزوبام دلیجان اعتماد کنید زیرا این مجموعه بسیار زبده و کاربلد هستند و با سپری کردن زمان کوتاهی بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان می آورند. راه های ارتباطی با ایزوبام دلیجان به شرح زیر است.
آدرس ایزوبام دلیجام : تهران منطقه 4 – تهرانپارس – خیابان استخر
شماره تماس ایزوبام دلیجان : 09124705944

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس