ترمیم عایق حرارتی آسیب دیده (بخش اول)

ترمیم عایق حرارتی آسیب دیده (بخش اول)

اولین کار برای ترمیم عایق حرارتی آسیب دیده پیدا کردن محل آسیب است. راحت ترین راه برای شناسایی این است که به صورت چشمی تمام محیط بام را بررسی کرده و نقاط آسیب دیده را شناسایی کنیم و با علامت گذاری این مناطق را مشخص کنیم. راه دیگر این است که روی بام مقداری آب بریزیم و از حوضچه‌های آب ایجاد شده استفاده کنیم و محل آسیب دیده را مشخص کنیم. در بیشتر موارد زمانی متوجه آسیب دیدگی ایزوگام می شویم که سقف خانه هایمان نم کشیده شده است و باید هزینه های ترمیم را هم به هزینه های خرید ایزوگام اضافه کنیم.

چسباندن تیکه ایزوگام بر روی محل خرابی

این روش یکی دیگر از روش های ترمیم عایق حرارتی می باشد. در این روش یک تکه جدید از ایزوگام را بر روی بخش آسیب دیده قرار می دهیم و جلوی نفوذ آب به سقف را می گیریم اما دو عیب دارد که شامل موارد زیر است.
1- مانع از عبور درست آب بر روی سقف می‌ شود و برای شست و شو کار شما را سخت می کند.
2- با اضافه کردن لایه ی جدید بر روی ایزوگام های قدیمی بام شما زشت می شود.
یک روش دیگر هم برای این مورد وجود دارد که در آن هم باید یک تکه از ایزوگام را ببرید و ذوب کنید و در محل آسیب دیده قرار دهید.

ایزوبام دلیجان

یکی از مجموعه های بزرگ و معتبر برای خرید ایزوگام مجموعه ی ایزوبام دلیجان است که قیمت رول ایزوگام ها در این مجموعه بسیار مقرون بصرفه می باشد و از سایر مراکز قیمت مناسب تری ارائه می دهد. برای خرید ایزوگام حتما به این مجموعه سر بزنید و به هر ابعادی که می خواهید این محصول را خریداری کنید. راه های ارتباط با ما به شرح زیر می باشد. ادامه مطلب
آدرس: 09124705944
شماره تماس: تهران منطقه 4 – تهرانپارس – خیابان استخر

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس