تاریخچه عایق رطوبتی چیست ؟

تاریخچه عایق رطوبتی چیست ؟

ایزوگام برای نخستین بار حدود نیم قرن پیش به کمک کارخانجات صنعتی داخلی و با استفاده از علم و دانش بومی از ترکیبات مواد پتروشیمی و نفتی در کشورمان ساخته شد. در ابتدا ساختار تولیدی ایزوگام ها بسیار ساده تر از این روزها بود. در سال های بعد با رشد صنعت پتروشیمی و افزایش تنوع تولیدات جانبی مواد خام نفتی و بر مبنای نیازهای وقت و بروز نواقص محصول ابتدایی ساختار تولیدی ایزوگام نو و جدید شد تا عایقی مقاوم تر همراه باکیفیت بالاتر تولید شود. با اطمینان کامل می توانید بگویید که بهترین عایق رطوبتی برای پشت بام یا مکان های آبگیر ایزوگام می باشد. شاید برای شما سوال پیش آید که چرا ایزوبام دلیجان؟ زیرا بیشتر کارخانه های ایزوگام در اطراف دلیجان ساخته شده اند به همین دلیل درحال حاضر شهر دلیجان قطب تولیدی ایزوگام در ایران می باشد شاید اگر آدرس بهترین ایزوگام را از کسی بگیرید برترین ایزوگام در تهران را به شما معرفی کند در شرایطی که می دانید تولیدی آن تهران نیست. از جمله بهترین و با کیفیت ترین ایزوگام ها را ایزوبام دلیجان تولید می کند. برای اطلاعات بیشتر بهتر است با مجموعه ی ما در ارتباط باشید راه های ارتباطی ما به شرح زیر است.
شماره تماس: 09124705944
آدرس دفتر: تهران منطقه 4 – تهرانپارس – خیابان استخر

ایزوگام تاریخ مصرف دارد؟

ممکن است شما سوال کنید که آیا ایزوگام منقضی می شود؟ آیا تاریخ مصرف دارد؟ بله ایزوگام هم تاریخ مصرف دارد تاریخ مصرف این محصولات بین 6 ماه تا 9 ماه و یا 1 سال تغییر می کند.این تغییرات با توجه به مواد به کار رفته تعیین می شود.
قبل از مصرف ایزوگام هر کدام از رول های ایزوگام تاریخ انقضا دارند و حال که از ایزوگام استفاده کردیم با تاریخ انقضای جدیدی رو به رو می شویم تاریخ انقضای دوم با توجه به کارکرد محصول مشخص می شود که بین 8 تا 15 سال می باشد.
خیلی قبل از تولید و فروش عمومی ایزوگام و عایق حرارتی مردم برای عایق بندی سطح پشت بام و کف محیط برای جلوگیری از نم و نشت آب از ترکیب قیر مایع و گونی های نخی استفاده می کردند که این روش همچنان در موارد زیادی رایج می باشد.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس