ایزولاسیون پایه ستون

ایزولاسیون پایه ستون

پایه ستون‌ در ساختمان به دلیل عوامل مختلف و نقش بسیار مهم در حفظ و نگهداری بنا و همچنین قرار گرفتن در معرض عوامل آسیب رسان نیاز به ایزولاسیون دارد. ایزولاسیون پایه ستون منجر به جلوگیری از زنگ زدن و پوسیدگی ستون ها می گردد. از این طریق می توان از ورود رطوبت و در نتیجه ایجاد آسیب به این قسمت ها جلوگیری نمود. پایه ستون‌ به دلیل نقش بسیار اساسی در تحمل بار ساختمان ها بسیار حائز اهمیت بوده و باید نصب ایزوگام و ایزولاسیون آن با روش های اصولی صورت پذیرد. ستون ها در یک ساختمان انواع گوناگونی دارند و در دو نوع فلزی و بتنی یافت می شوند و برای ایزولاسیون هر کدام روشی خاص وجود دارد.

پایه ستون فلزی

فلزات به مقدار بیشتری تحت عواملی مانند رطوبت قرار می گیرند. رطوبت می تواند منجر به پوسیدگی، زنگ زدن و همچنین خوردگی فلزات گردد. در نتیجه برای عایق کاری ستون های فلزی از روش قیر گونی استفاده می شود.

پایه ستون بتنی

از آن جایی که بتن دارای استحکام بیشتری می باشد و کمتر تحت تاثیری عوامول مختلف مانند رطوبت قرار می گیرد، از این رو از حساسیت کمتری برخوردار است و می توان عایق کاری ستون بتنی را با نصب ایزوگام انجام داد.

ایزولاسیون پایه ستون بتنی با استفاده از ایزوگام ساده، ایزوگام فویل دار و عایق رنگی امکان پذیر است. نصب ایزوگام ساده هزینه کمتری را در بر دارد، بنابراین بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

نصب ایزولاسیون پایه ستون

ایزوبام دلیجان با داشتن سال ها تجربه در زمینه نصب ایزوگام در تهران می تواند به شما در نصب انواع عایق ها با روش های اصولی یاری رساند. کلیه مراحل ایزولاسیون توسط ایزوبام دلیجان به بهترین وجه صورت می پذیرد.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس