انواع عایق های طرح دار

انواع عایق های طرح دار

تفاوت در معنای زیبایی ابزار کاربردی یکی از موارد قابل گفت و گو در جهان امروز است. عایق های ساختمانی طرح دار و زیبا من جمله جدیدترین نسل عایق های ضد رطوبتی هستند.
ایزوگام های روکش دار، با فویل بسیار خوب که با تکنولوژی روز و فناوری دنیا ساخته شده، در طرح های مختلفی ارائه می شوند. این ایزوگام ها با مقاومت بسیار بالا، زیبایی منحصر به فرد ، رنگ های مختلف و با کیفیت 30 الی 35 میکرون از قیر خالص پلیمری تولید و عرضه می گردند.

انواع طرح های ایزوگام

آجرنما

آجرنمای سنگی

موزائیکی

چمنی

سرامیک و سنگ

لانه زنبوری

طرح چوب

طرح کامپوزیت

طرح ورساچه

طرح های رنگی

در اصل بیشترین کاربردی که این ایزوگام های طرح دار دارند در ساختمان سازی است و بیشتر به جهت زیبایی و نما سازی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند.
این ایزوگام ها می توانند بهترین جایگزین سنگ نمای بنا باشند؛ زیرا خرید ایزوگام طرح دار برای نمای بنا مقرون به صرفه تر خواهد بود و استفاده از آن نیز آسان تر است.

کاربرد ایزوگام های طرح دار

برای زیباسازی بنا می توان از ایزوگام طرح دار از نوع طرح آجرنما استفاده نمود.
این نوع ایزوگام در برابر تابش های فرابنفش خورشید مقاومت خوبی دارند و همچنین مانع از انعکاس نور آفتاب در صورت و چشم عابران و همسایگان و آزار آنان می شود.
ایزوگام طرح دار برای عایق و زیبا کردن دیوارها، کف حوض و استخرها و زمین های ورزشی بیشتر کاربرد دارد.

لازم به ذکر است که قیمت رول ایزوگام طرح دار بنابر تنوع رنگ ها و مدل ها، مختلف است و اساسا معیار معین ساختن قیمت ایزوگام طرح دار، به نوع و طرح آن مرتبط است

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس