اندازه قیرگونی

اندازه قیرگونی

تا به حال درمورد اندازه قیرگونی چیزی شنیده اید؟ از نظر شما قیرگونی چه اندازه ای دارد؟ در واقع قیرگونی در سایزهای مختلفی تولید می ‌شود و به طور معمول به شکل رولی فروخته می شود. اندازه و ضخامت رول ‌ها متفاوت است و رول ‌ها در اندازه ‌های یک متری، پانزده متری و سی متری در بازار موجود هستند حال این رول ها چه وزنی دارند؟ وزن حدودی این رول ها هفت کیلو گرم تا چهارده کیلو گرم است. گاها این رول‌ ها را با خطوطی گچی تولید می ‌کنند تا به راحتی و به صورت مستقیم بتوان قیرگونی را بر روی پشت بام نصب نمود.
قیمت قیرگونی نسبت به قیمت ایزوگام پایین تر است. بنابر این معمولا به دلیل قیمت قیر بشکه ای که ممناسب است این محصول انتخاب اول مشتری ها می باشد.

مقایسه عایق ایزوگامی و قیرگونی در وزن

اگر بخواهیم به مقایسه ایزوگام و قیرگونی در مقدار وزن آن ‌ها بپردازیم، باید به ضخامت و تعداد لایه‌ ها و مواد به کار رفته در این دو محصول توجه کنیم. به صورت کلی همانطور که می دانید ایزوگام سبک ‌تر از قیرگونی است و ضخامت کمتری نسب به قیرگونی دارد.

تفاوت ضخامت عایق ایزوگامی و قیرگونی

ضخامت ایزوگام کم تر از قیرگونی می باشد. بیشتر بودن ضخامت قیرگونی به نسبت ایزوگام بیان کننده برتری آن نیست. با پیشرفت تکنولوژی و صنعت می بایست ضخامت محصولات کم و کیفیت آن ها زیاد شود. قیر نسبت به بسیاری از حلال‌ های نفتی واکنش نشان می ‌دهد و در آن ‌ها حل می ‌شود. اما ایزوگام اینطور نیست و به دلیل مواد خاصی که در آن ها وجود دارد هیچ ماده و موادی آن ها را از بین نمی برد. یکی از سختی های قیرگونی به نسبت ایزوگام این است که قیرگونی روندگی دارد اما ایزوگام این مشکل را ندارد و به راحتی نصب می شود.

شما می توانید قیمت ایزوگام را با کمترین قیمت از ایزوبام دلیجان تهیه نمایید.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس