انتخاب عایق ایزوگامی (بخش دوم)

انتخاب عایق ایزوگامی (بخش دوم)

در بخش قبل در مورد انتخاب ایزوگام کمی صحبت کردیم و اطلاعات لازم را به شما دادیم. در این بخش در مورد ادامه ی همین موضوع صحبت می کنیم.
نصب ایزوگام کار سختی نیست و به راحتی می توانید این کار را انجام دهید اما از همان ابتدای خرید سعی کنید بهترین ایزوگام را انتخاب کنید و بخرید و توجهی به قیمت ایزوگام نداشته باشید زیرا با خریدن محصولی با کیفیت پشیمان نمی شوید و از آن لذت می برید.

شناخت عایق ایزوگامی

شناسایی ایزوگام کار سختی نیست و هر کسی می تواند با کمی تحقیق ای کار را انجام دهد.
۱- ایزوگام‌ های نامرغوب بوی نامطبوعی از مازون دارند. این بوی بد به دلیل استفاده از مواد پلیمری و پودرهای معدنی به جای پلیمر و یا قیر مرغوب می باشد.
2- ایزوگام خوب نباید به دست بچسبد به همین دلیل یکی از راه های شناخت ایزوگام همین چسبنده نبودن آن است که در صورتی که لایه خارجی هنوز روی ایزوگام قرار ندارد باید به آن دست بزنید، اگر چسبندگی نداشت به این معنی است که ایزوگام مرغوب می باشد، اما اگر چسبندگی داشت یعنی مواد خوبی در آن استفاده نشده است.
3- یک تکه از ایزوگام را بکشید، اگر پاره نشد یعنی ایزوگام منسجم و مناسبی است و اگر پاره شد این ایزوگام مقاومت خوبی ندارد.
4- ایزوگام را تا کنید اگر از پشت آن ترک خوردگی ایجاد نشد و نشکست یعنی ایزوگام مناسب است.
5- تست دمایی، اگر ایزوگام را داخل فریزر قرار دادید و بعد از یخ زدن آن را تا کردید و نشکست یعنی برای روزها سرد زمستانی مناسب می باشد و با خیال راخت آن را خریداری کنید.
6- میانگین عمر ایزوگام 16 سال است و همان سال اول بعد از اولین باران شما متوجه کیفیت محصول می شوید و می توانید بیان کنید که این ایزوگام چند سال برای شما کار می کند.

برای انتخاب بهترین ایزوگام و برخورداری از مناسب ترین قیمت ایزوگام با ما همراه باشید.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس