امولسیون قیر

امولسیون قیر

در مقالات قبل در مورد خرید و نصب ایزوگام با یکدیگر صحبت کردیم و امروز به دنبال بررسی قیر هستیم. در مورد قیر و انواع آن صحبت می کنیم و امولسیون آن را به شما معرفی می کنیم. برای اطلاع از قیمت ایزوگام و همچنین خرید بهترین ایزوگام تنها کافیست با ما تماس بگیرید. نام دیگر امولسیون قیر، مخلوط معلق است. امولسیون به دو ماده ای که در هم حل نمی شوند گفته می شود. امولسیون قیر مخلوط آب و قیر می باشد به طوری که قیر را گرم می کنند و آن را به صورت ذرات بسیار ریز در حد میکرون، در آب می پاشند. برای شناور شدن ذرات قیر در آب و جلوگیری از چسبیدن آن ها به یکدیگر، از موادی نظیر ژلاتین که به آن ها امولسیون ساز می گویند، استفاده می گردد. از امولسیون قیر در مکان هایی که امکان گرم کردن قیر وجود ندارد استفاده می شود و آن را به صورت مایع سرد با کمترین درجه حرارت ایجاد می کنند. این کار از حوادث احتمالی مانند آتش سوزی نیز جلوگیری می کند.
در کشور ما ایران حدودا نیم میلیون تن قیر محلول برای عملیات مختلف مصرف می شود که حدود یک چهارم از این مقدار را نفت سفید تشکیل می دهد.
برای راه سازی جاده ها از امولسیون استفاده می شود که به تدریج امولسیون تبخیر می شود و قیر بر روی سنگ ها باقی می ماند.

مجموعه ایزوبام دلیجان

مجموعه ایزوبام دلیجان یکی از بزرگ ترین و برترین های خرید و فروش ایزوگام، قیر و نصب ایزوگام است. ما در تلاشیم تا نیازهای شما را در داخل کشور برطرف سازیم و هیچ نیازی به محصولات خارجی نداشته باشید. کیفیت محصولات ایزوبام دلیجان با تمام عایق های خارجی رقابت می کند. ما بهترین قیمت ایزوگام را عرضه می کنیم. تنها کافیست یک بار از محصولات این مجموعه استفاده کنید.
شماره موبایل: 09124705944
آدرس: تهران منطقه 4 – تهرانپارس – خیابان استخر.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس