آشنایی با انواع عایق بندی

آشنایی با انواع عایق بندی

در ساخت ایزوگام از قیر و الیاف مصنوعی استفاده می شود به گونه ای که تبدیل به پوششی مقاوم می شود. استفاده از ایزوگام به منظور ایمن سازی سازه ها در برابر رطوبت و نفوذ برف و باران است که از آن برای عایق نمودن پی ساختمان، دیوارها، بام ساختمان ها، کف استخر، جاده و … استفاده می شود. ایزوگام استاندارد و دارای کیفیت بالا را می توانید با مناسب ترین قیمت از ایزوبام دلیجان تهیه نمایید.

انوع ایزوگام براساس ماده تشکیل دهنده:

1- ایزوگام پلیمری: در ساخت این نوع ایزوگام از قیر خالص ۷۰–۶۰ استفاده می شود که به صورت جامد یا نیمه جامد تولید می شود. ایزوگام پلیمری دارای کیفیت بسیار بالایی است، بهترین ایزوگام محسوب می شود و در عایق بندی بام ها به کار می رود.
2- ایزوگام دمیده: این محصول نسبت به ایزوگام پلیمری کیفیت و عمر کمتری دارد و از دمیدن قیر به دست می آید.
قیر دمیده در مقایسه با قیر خالص درجه نرمی بیشتری دارد و از درجه نفوذ کمتری برخوردار است. این نوع قیر بیشتر در ساخت باتری اتومبیل و اندودکاری استفاده می شود.

انوع ایزوگام براساس پوشش روی آن:

1- ایزوگام طرح دار: این محصول با روکش رنگی برای زیبایی نمای ساختمان تولید می شود و به طرح هایی مانند آجری، چمنی و شش ضلعی می توان اشاره نمود.
2- ایزوگام با پوشش سنگریزه : این نوع ایزوگام برای مکان های پر تردد کاربرد دارد و رنگی بودن سنگریزه ها جلوه زیباتری به محیط می دهد.
3- ایزوگام با پوشش آلومینیم: این محصول برای مکان هایی که تابش نور آفتاب زیاد است مناسب می باشد.
4- ایزوگام بدون پوشش آلومینیم: از این نوع ایزوگام برا ی عایق نمودن پی ساختمان، کف سرویس بهداشتی و … استفاده می شود.
انواع دیگری ایزوگام بر اساس مواد به کار رفته در آن ها و نیز شکل ظاهری وجود دارند که کارشناسان ایزوبام دلیجان بهترین ایزوگام را براساس نیاز شما معرفی می کنند.
بهترین قیمت قیر و ایزوگام با بالاترین کیفت را از ایزوبام دلیجان تهیه نمایید.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شماره تماس