قیر

قیر

همانطور که در مقالات قبل در مورد قیمت رول ایزوگام صحبت کردیم و مرکز خرید ایزوگام را به شما معرفی نمودیم، در این مقاله نیز قصد ارائه یکسری مطالب مفید را داریم که در مورد قیر است. قیر هم مانند ایزوگام استفاده زیادی برای ایزوله کردن سقف ها دارد. قیر در کشور ما از اهمیت بالایی برخوردار است و قیمت مناسبی دارد، به همین منظور تمام اقشار جامعه قادر به خرید این محصول هستند. مجموعه ی ایزوبام دلیجان با ارائه ی انواع جدید رول ایزوگام و قیرهای با کیفیت، تمام تلاش خود را می کند تا شما مشتریان عزیز را راضی نگه دارد. قیر یک نوعی فرآورده طبیعی می باشد که به حالت محلول در نفت خام موجود است. این محصول دارای رنگ مشکی بسیار براقی است و عمده ترین ویژگی آن، غیر قابل نفوذ بودن در برابر آب و نیز خاصیت چسبندگی آن می باشد. بیشترین استفاده ی قیر در راه سازی است که بر روی آسفالت به صورت لایه های نازک ریخته می شود و سنگ های ریز و درشت را به یک دیگر می چسباند.

انواع قیر

قیرها را بر حسب منابع تهیه و تولید آن ها، به دو دسته کلی تقسیم بندی می کنند که شامل قیرهای طبیعی (معدنی) و قیرهای نفتی (پالوده) می شود.

قیرهای طبیعی (معدنی): این قیر طبیعی در اثر تبخیر روغن های سبک نفت خامی که از منابع نفت زیرزمینی به سطح زمین نفوذ کرده و در مجاورت هوا و تابش آفتاب قرار گرفته، به وجود می آید.

قیرهای نفتی (پالوده): از پالایش نفت خام و در آخرین مرحله تقطیر به دست می آید. زمانی که نفت خام را تا دمای ۳۵۰ درجه سانتی گراد حرارت می دهند به ترتیب در هر دمایی بنزین، نفت، گازوئیل، مازوت و سایر روغن ها استخراج می شود و در آخر در دمای 350 درجه قیر به وجود می آید.

برای تهیه ایزوگام آن هم با مناسب ترین قیمت خرید ایزوگام با ایزوبام دلیجان همراه باشید.

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *